Blog o Podsłuchach

Blog o podsłuchach to nic innego jak zbiór informacji o aplikacjach, programach i urządzeniach podsłuchowych. Nasi informatycy to eksperci w dziedzinie podsłuchów. Codziennie dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem. 

All
0
Detektyw24.pl
0
Podsłuchy
0
Spy24.pl
0

Życie na Podsłuchu

Luty 4, 2018
Życie na Podsłuchu Życie na Podsłuchu https://podsluchy24.pl/zycie-na-podsluchu/ Art. 267 § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego. § 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem. § 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie. § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Podsłuch Telefonu Komórkowego

Luty 4, 2018
Podsłuch Telefonu Komórkowego Podsłuch Telefonu Komórkowego Zaawansowane systemy operacyjne w naszych smartfonach ułatwiają nam komunikację, zarzadzanie i pomagają funkcjonować w internecie. Życie bez telefonu dla wielu osób jest już wręcz niemożliwe, ale niesie wiele zagrożeń np. Podsłuch Telefonu – niektórzy pomyślą że chodzi tyko o rozmowy, nic bardziej mylnego. Rozbudowane programy szpiegujące pozwalają nie tylko podsłuchiwać, możliwości jest bardz0 dużo, są to miedzy innymi: Podsłuch rozmów Podsłuch sms Podsłuch otoczenia na żywo Nagrywanie otoczenia Podgląd kamery przedniej Kontakty Lokalizacja Zdjęcia Podsłuch Whatsup Podsłuch Messenger Podgląd Maili Podgląd Ekranu na żywo Rejestr przeglądanych stron I jak? Zdziwiony? Teraz, po której stronie jesteś? I. Podsłuchujący –  zdobywasz wszystkie informacje, wyprzedzasz innych o kilka kroków w działaniach i strategii. Zakup oprogramowania szpiegowskiego w internecie jest dość łatwe, można tego dokonać na stronach mobilespy.pl . Instalacja programu mobileSpy jest bardzo łatwa i szybka ( trwa około 2-3 minut ) wszelkie instrukcje dotyczące instalacji dostaniesz na email tuż po zakupie. II. Podsłuchiwany – Podejrzewasz podsłuch w swoim telefonie? Technicy z Zespołu Spy24 sprawdzą Twojego smartfona. Zadzwoń do Nas, ale zrób to z innego aparatu telefonicznego 🙂 , pamiętaj też o podsłuchu otoczenia i rejestrowaniu aktywności w internecie. Masz Pytania? Zadzwoń do technika 516 859 046 Należy pamiętać, że podsłuchiwanie  wiąże się z odpowiedzialnością karną. Podsłuchiwanie jest ścigane na wniosek osoby pokrzywdzonej   Art. 267 § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego. § 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem. § 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie. § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Rodzaje Podsłuchów

Luty 4, 2018
Rodzaje Podsłuchów Komputerowych Podsłuch komputerów Macbook iOS Posiadamy w sprzedaży oprogramowanie do komputerów Aple MacBook i Windows, program szpiegujący pozwala na wiele możliwości monitorowania czynności wykonywanych na komputerze Możliwości programu: – kopiowanie/przeglądanie plików z dysku do komórki – zdalne wyłączanie komputera – sterowanie kursorem myszki – instalowanie aplikacji – podgląd z kamerki internetowej – robienie zrzutów erkanu – podgląd pulpitu na żywo oraz kontrola nad komputerem – uruchamianie mikrofonu ( podsłuch na żywo ) – wiele innych… Wszystko to na komputerze! Z dowolnego miejsca na świecie!

Zdrada

Styczeń 9, 2018
Zdrada Ciekawy artukuł z bloga detektywa Podsłuchy24 źródło https://podsluchy24.pl/zdrada/

Jak wybrać dobrego detektywa? – na co zwrócić uwagę?

Grudzień 31, 2017
Jak wybrać dobrego detektywa? – na co zwrócić uwagę? Szukam dobrego detektywa – takie hasła można często znaleźć na forach i portalach branżowych w Internecie. Jednak mało kto zastanawia się jak zweryfikować, czy osoba podająca się za śledczego faktycznie pomoże rozwiązać problem. Bardzo często podstawą wyboru jest zaproponowana cena lub polecenie przez znajomego. O ile to drugie kryterium (renoma agencji) jest jak najbardziej słuszne, o tyle kosztem usługi nie należy się kierować. Niższa cena, niż obowiązujące na rynku stawki, może świadczyć o tym, że detektyw nie ma licencji lub nie działa legalnie (nie prowadzi działalności). Takie osoby zazwyczaj też niechętnie podpisują umowy. W razie konieczności trudno udowodnić swoje racje, bo umowa nie precyzuje wystarczająco dokładnie do czego zobowiązały się strony. Profesjonalny detektyw nie tylko jest w stanie się wylegitymować licencją (wydawaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji). Bardzo często potrafi również potwierdzić swoje doświadczenie referencjami lub zakończonymi z sukcesem sprawami. Zatrudniając taką osobę do rozwiązania naszego problemu, mamy pewność, że jej działania będą zgodne z prawem, a dostarczone dowody będzie można przedstawić w sądzie. Przed ewentualnymi kłopotami z rzetelnym wykonaniem usługi chroni podpisana umowa. Każda agencja detektywistyczna musi mieć również wykupione ubezpieczenie OC, z którego pokrywane są ewentualne szkody. Licencjonowany detektyw powinien porozmawiać z klientem, poznając jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia. Nawet niezbyt ważne szczegóły mogą naprowadzić na właściwy trop. W trakcie spotkania, powinien również przedstawić swoje pomysły na dotarcie do informacji i wybrać metodę działania. Ustalenia zapisuje się w umowie, którą podpisują obie strony. Na pobraną zaliczkę detektyw ma obowiązek wystawienia faktury. Efektem prac detektywa jest zazwyczaj raport ze śledztwa, w którym powinny się znaleźć informacje o podjętych działaniach i ich skutkach, a także materiały dodatkowe (np. fotografie, nagrania, filmy).
Zadzwoń teraz